Halenka do práce (střih)

HALENKA DO PRÁCE
 
"Jsem vychovatelka v ŠD při ZŠ. Takže potřebuji něco do práce ať v tom i reprezentuji. Náš šéf si na to potrpí. Je úžasnej, ale říká, holky musíte vypadat ????. Troufnu si i na něco složitějšího."
 
Poslední střih jsem dala na facebook a ozvalo se mi několik z vás, jestli bych neudělala pár střihů. Jeden z nich byla halenka do práce. Líbil se mi ten komentář v konverzaci a tak jsem tomu dala trochu víc, než bych musela (což v praxi znamená, seděla jsem u počítače v noci, když tu všichni spali) a přidala jeden detail, který se mi opravdu líbí. Teď už tu mám celý seznam, ale vzhledem k těm dvěma malým dračicím věci nejdou tak rychle:)
Tady je výsledek, takže komu se líbí, stahujte a pustte se do šití. Halenka je ze dvou druhů látek, já mám v návrhu bavlnu a voál, ale můžete použít i hedvábí nebo cokoli dalšího, co se vám bude líbit. Vyšší gramáž bude líp držet tvar, nižší bude splývavější. Stři je vytvořený na variantu dvou látek, takže spotřeba je  Prosím jen pro osobní, ne komerční použití.
 
 
Spotřeba: bavlna 105cm (šířka 145cm), voal 72cm (šířka 145 cm, ale hodně zbyde). Délka zipu 70cm. Na průramku na zadním díle máte značku, kam až jde rukáv na zadním díle. Výška avatarky je 167 cm, míry podle velikosti 40 jsou 94-75-104 (prsa-pas-boky). Přeji hodně štěstí, mělo by Vám to sedět dobře.
 

Ke stažení střihu

Stahujte na počítači, ne na mobilu. Při tisku z A4 doporučuji vytisknout nejdřív první stránku a až po přeměření kontrolního čtverce 5x5 cm tisknout ostatní. Kdo byste chtěli poslat vytištěný střih poštou, napište mi na lucie@luciemarkova.com nebo přes sociální sítě.

Jestli použijete bavlnu gramáž je 180 g/m2 a voal 80g/m2, je na vás, doporučuji hledat něco podobného.

 

Střih je určený pro vaše osobní použití, ne pro výrobu a prodej.

Tak nůžky do ruky a hodně štěstí. Pošlete mi fotky, co jste si ušily:)

TT_strih halenky_bavlna

 

 TT_strih halenky_voal