Mikinošaty 4XL

Mé drahé dámy, nedávno jsem dělala jednu objednávku pro dámu 161 cm, tak Vám sem ty šaty rovnou dávám. Tyhle šaty jsou ideální na domácí použití, budete se v nich cítit skvěle. Jestli chcete bez kapucy, prostě jí nenašívejte a přidejte si přídavek na švy, osobně bych doporučila podsádku na zpevnění zadního dílu, cca 4 cm (kdo nevíte, obkreslete si tvar horní části zadního dílu v šířce 4 cm)

 

Model, který vidíte na fotce, je na modelce s výškou 165 cm, 113-97-115 (hrud-pas-boky). To je velikost cca 4XL - 5XL.

 

Ke stažení střihu:

Po vytištění si nezapomeňte zkontrolovat kontrolní čtverec a nastavte tisk na černobílý. Při tisku z A4 doporučuji vytisknout nejdřív první stránku a až po kontrole čtverce 5x5cm tisknout ostatní. Kdo byste chtěli poslat vytištěný střih poštou, napište mi na lucie@luciemarkova.com.

Jestli použijete vzorovaný nebo jednoduchý úplet, je čistě na vás a tady máte rovnou příklad, jak můžou vaše mikinošaty vypadat. Úplet je pohodlný a bude vám v něm dobře celý den. Vyšší gramáž látky bude lépe držet tvar, nižší gramáž bude splývavější a méně teplá. Ta, kterou vidíte na obrázku, má gramáž 468 g/m2 a jde o kombinaci 95% bavlny a 5% polyuretanu. Rozměry máte vepsané přímo ve střihu. Spotřeba na tuhle konkrétní velikost je látka v délce 221 cm, napolohované je to na šířku 150 cm. 

 

 

Střih je určený pro vaše osobní použití, ne pro výrobu a prodej.

Tak nůžky do ruky a hodně štěstí. Pošlete mi fotky, co jste si ušily:)

 

Mikinošaty 4XL_orez