Moje oblíbené mikinošaty (střih)

MOJE OBLÍBENÉ MIKINOŠATY 
 
Současná doba přímo vybízí k mixu stylů a kombinací. Sloučit se pak dá samozřejmě dohromady cokoliv, v našem případě mikina a šaty. Výsledkem je perfektně nositelný kousek, který vám usnadní rozhodování, co většinu dní na sebe. Já začala tím, že jsme jistou dobu přestala nosit trička a nosila jsem jen krásné prádlo, sportovní mikinu a džíny. Dost si zakládám na krásných botách a prádle, ale o tom jindy. Postupně mi došlo, že je mi vlastně dost příjemné nosit většinu času mikinu, ale chtěla bych ji delší. Takže tady je střih na můj superoblíbený kousek. Můžete počkat na příští rok až nějaké došiju nebo si ji ušít doma už teď!
 
Dnes tu pro vás mám velmi pohodlnou úpletovou delší mikinu, kterou můžete nosit i jako šaty. Můžete doplnit legínami a na výběr máte mezi podpadky nebo teniskami. Já osobně preferuji tenisky na podpadku:) O něco níž máte obrázek, jak vypadá natažená v celé délce. 
 
Je to o něco složitější šití, než posledně, ale věřím,že to dáte. Délku si samozřejmě můžete libovolně upravit.
Model, který vidíte na fotce, je na modelce s výškou 175 cm, 81-61-96 (hrud-pas-boky).
 

 

Ke stažení z Google Disku klikněte sem (po kliknutí se vám otevře okno, kde zmáčknete download), uložte si tento obrázek mikina_seda_a4 (se střihem rozděleným na A4) nebo je případně i na konci tohoto článku. Po vytištění si nezapomeňte zkontrolovat kontrolní čtverec. Při tisku z A4 doporučuji vytisknout nejdřív první stránku a až po kontrole čtverce 5x5cm tisknout ostatní. Kdo byste chtěli poslat vytištěný střih poštou, napište mi na lucie@luciemarkova.com, cena zaslaného střihu ve Vaší velikosti je 199 Kč včetně poštovného, ve vaší velikosti 299 Kč.

Jestli použijete vzorovaný nebo jednoduchý úplet, je čistě na vás a tady máte rovnou příklad, jak můžou vaše mikinošaty vypadat. Úplet je pohodlný a bude vám v něm dobře celý den. Vyšší gramáž látky bude lépe držet tvar, nižší gramáž bude splývavější a méně teplá. Ta, kterou vidíte na obrázku, má gramáž 468g/m2 a jde o kombinaci 95% bavlny a 5% polyuretanu. Rozměry máte vepsané přímo ve střihu. Spotřeba na tuhle konkrétní velikost je látka v délce 154 cm, napolohované je to na šířku 145 cm. 

 

 

Střih je určený pro vaše osobní použití, ne pro výrobu a prodej.

Tak nůžky do ruky a hodně štěstí. Pošlete mi fotky, co jste si ušily:)

 

seda mikina s kapucou