Šaty na Valentýna (střih)

Jako každý rok, všichni se tak decentně ptají: slavíš/neslavíš Valentýna. My s M. vlastně moc ne, ale každý rok dostanu pusu a nádhernou kytku, obvykle moje oblíbené růže z Kytek od Pepy. Takže každý rok nechci mít na sobě ten den mikinu od jídla, když krmím holčičky a ony po mně cvičně občas hodí nějaké jídlo, a tak jsem si letos připravila střih na valentýnské šaty. Samozřejmě se nemusí nosit jen na Valentýna, ale je to fajn příležitost si vyrobit něco červeného, protože červená je nejvíc sexy barva ze všech a jestli chcete kohokoli zaujmout, lepší barvu prostě nenajdete. Pokud hledáte příklad, mrkněte na majitelku Zásilkovny a kam to s červenou dotáhla (respekt). Takže tady ode mě máte červený dárek. Není to zase tak moc složité šití, a jako často ode mě, i tohle je mírný streč bez zipu, což mám docela ráda.

 

 

Spotřeba: bavlna 185 cm (šířka 150cm) Výška modelky je 175 cm, její míry jsou 95-65-105 (prsa-pas-boky). Přeji hodně štěstí, mělo by Vám to sedět dobře.
 

Ke stažení střihu

Stahujte na počítači, ne na mobilu. Při tisku z A4 doporučuji vytisknout nejdřív první stránku a až po přeměření kontrolního čtverce 5x5 cm tisknout ostatní. Kdo byste chtěli poslat vytištěný střih poštou, napište mi na lucie@luciemarkova.com nebo přes sociální sítě.

Jestli použijete stejnou látku, je to 55%bavlna a 45%viskóza, úplet, gramáž je 140 g/m2 je na vás, doporučuji hledat něco podobného.

 

Střih je určený pro vaše osobní použití, ne pro výrobu a prodej.

Tak nůžky do ruky a hodně štěstí. Pošlete mi fotky, co jste si ušily:)

 

Valentynske saty_strih