Střih na triko Jsme s vámi

Podpora viditelná na první pohled. Na sociálních sítích se zvedla obrovská vlna podpory a to je prostě skvělé. Z jedné země, která pro nás nebyla ničím významnější, než ty ostatní se za pár dnů stala doslova země hrdinů. Vytvořila jich spousty a nejen přímo doma, ale i u nás. Lidí, kteří nabídli podporu, dočasný domov a finanční pomoc. Jsem opravdu ráda, že žiju v zemi, kde jsme se k tomu postavili takhle. A tohle jednoduché tričko je přesně o tom. Prohlášení beze slov, že jsme proti agresi, proti válce a že když má někdo problém, tak mu pomáháme. 
 
 
Střih je vytvořený na variantu dvou látek, takže spotřeba je 75cm každé barvy látky v šířce 150cm (ale na šířku samozřejmě potřebujete méně). 
 
Materiál: bavlna, viskoza, cokoli, v čem se cítíte dobře vhodné na výrobu trika. Výška modelky je 175 cm, míry podle velikosti modelky jsou 80-65-95 (prsa-pas-boky). Přeji hodně štěstí, mělo by Vám to sedět dobře. Pokud potřebujete na svojí velikost větší triko, změřte se a přidejte počet centrimetrů na obvodu trika. Když přidáte na stranách 1cm, celkový obvod se zvětší o 4cm. Můžete si zamozřejmě zvětšit i výstřih, kde naopak z látky odebíráte a přidáte jen na proužku, který vkládáte do výstřihu. Já jsem připravila střih z knit terry a nezačištovala jsem. Pokud chcete, samozřejme začištovat můžete, záleží na použitém materiálu. Střih je bez přídavků na švy.
 

Ke stažení střihu

Stahujte na počítači, ne na mobilu. Při tisku z A4 doporučuji vytisknout nejdřív první stránku a až po přeměření kontrolního čtverce 5x5 cm tisknout ostatní. Kdo byste chtěli poslat vytištěný střih poštou nebo potřebovali pomoct, napište mi na lucie@luciemarkova.com nebo přes sociální sítě.

 

Střih je určený pro vaše osobní použití, ne pro komerční výrobu a prodej.

Tak nůžky do ruky a hodně štěstí. Pošlete mi fotky, co jste si ušily:)

 

UT_CELY STRIH