Střih na triko Jsme s vámi

Podpora viditelná na první pohled. Na sociálních sítích se zvedla obrovská vlna podpory a to je prostě skvělé. Z jedné země, která pro nás nebyla ničím významnější, než ty ostatní se za pár dnů stala doslova země hrdinů. Vytvořila jich spousty a nejen přímo doma, ale i u nás. Lidí, kteří nabídli podporu, dočasný domov a finanční pomoc. Jsem opravdu ráda, že žiju v zemi, kde jsme se k tomu postavili takhle. A tohle jednoduché tričko je přesně o tom. Prohlášení beze slov, že jsme proti agresi, proti válce a že když má někdo problém, tak mu pomáháme. 
 
 
Střih je vytvořený na variantu dvou látek, takže spotřeba je 75cm každé barvy látky v šířce 150cm (ale na šířku samozřejmě potřebujete méně). 
 
Materiál: bavlna, viskoza, cokoli, v čem se cítíte dobře vhodné na výrobu trika. Výška modelky je 175 cm, míry podle velikosti modelky jsou 80-65-95 (prsa-pas-boky). Přeji hodně štěstí, mělo by Vám to sedět dobře. Pokud potřebujete na svojí velikost větší triko, změřte se a přidejte počet centrimetrů na obvodu trika. Když přidáte na stranách 1cm, celkový obvod se zvětší o 4cm. Můžete si zamozřejmě zvětšit i výstřih, kde naopak z látky odebíráte a přidáte jen na proužku, který vkládáte do výstřihu. Já jsem připravila střih z knit terry a nezačištovala jsem. Pokud chcete, samozřejme začištovat můžete, záleží na použitém materiálu. Střih je bez přídavků na švy.
 

Ke stažení střihu

Stahujte na počítači, ne na mobilu. Při tisku z A4 doporučuji vytisknout nejdřív první stránku a až po přeměření kontrolního čtverce 5x5 cm tisknout ostatní. Kdo byste chtěli poslat vytištěný střih poštou nebo potřebovali pomoct, napište mi na lucie@luciemarkova.com nebo přes sociální sítě.

 

Střih je určený pro vaše osobní použití, ne pro komerční výrobu a prodej.

Tak nůžky do ruky a hodně štěstí. Pošlete mi fotky, co jste si ušily:)

 

UT_CELY STRIH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení