O NÁVRHÁŘCE

 

Navrhuju, kreslím, částečně šiju (dřív víc, teď mám dvě děti a nestíhám). Mám ráda krásu, knihy, tajemství a lehký šarm. Ateliér mám ve třech patrech v jedné pražské věži a když budete chtít, zavolejte nebo napište a stavte se. Šperky a oděvy tvořím já a řada věcí vzniká ve spolupráci s dalšími dílnami a ateliéry. Tvořím modely, které nejsou určeny pro jednu sezónu, ale jsou nadčasové a stanou se oblíbenou součástí šatníku. Nemám business plán, nepočítám každou korunu a kolekce tvořím tak, jak to zrovna cítím. Moderni minimalisticke, ciste, proste "chic" podle hesla - krásu si nosíme v sobě.

 

Moje prababička byla šperkařka a dlouhé roky vytvářela překrásné šperky. Našla jsem po ní na půdě obrovskou truhlu plnou perel, polodrahokamů a korálů. Z rodinných vyprávění jsem zjistila, že oba mí pradědečkové prodávali látky a věnovali se textilu. Experimentuju s tím, co už máme jako dlouhou rodinnou tradici. CV najdete tady  

                                                                                                                                                    

 

O značce

 

 


 

Ozvěte se!

Email:    lucie@luciemarkova.com  

Adresa:  

Lucie Marková Design
Pechlátova 1a,
150 00  Praha 5

Mobil:   +420-776-655-554

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení