Blog

Únor 2020

UDRŽITELNOST JE NOVÁ MANTRA, TRENDY A/W 2022

Před týdnem jsem slíbila, že přidám ještě tendence pro letošní podzim/zimu. v jednom článku nejsou prostě proto, že se mi během psaní se vzbudilo mrně a tak jsem zveřejnila, co už bylo napsané. Kromě toho, z těch textů dohromady by vám explodovala hlava. Kromě trendů považuji za důležité zmínit, že návštěvnost je v úplně jiných číslech a rozhodně se vyplatí uvažovat o účasti.

Leden 2020

CO BUDEME NOSIT NA JAŘE 2022

Po včerejší návštěvě sportovního veletrhu ISPO v Mnichově jsem si řekla, že o tuhle zkušenost se s vámi musím podělit. Téměř všechny značky na veletrhu, ty největší hráče jako je Adidas nebo Columbia nevyjímaje, se shodují v zásadním významu pojmů jako jsou recyklace a udržitelnost. Jakýkoli stánek, kam jsem přišla, mi vždy ukazoval jako první recyklované produkty, případně se ptal, jestli mě to zajímá.

DANCE. WITH ALL YOUR HEART.

Nechodím na ples moc často. Spíš tak jednou za delší dobu a nikdy nevím, co na sebe. Od svých šatů chci, aby byly variabilní, maximálně funkční, měly kapsy a daly se vyprat. A ještě se daly třeba pozměnit, abych si je mohla vzít víckrát a nemusela si hned pořizovat nové. Asi toho chci moc, ale přesně tohle jsou večerní šaty Jack.

>>> Lucie bloguje na www.molo7.cz