The Raven

The Raven (=Havran) je univerzální oděv, který posouvá hranice mezi šaty a delším trikem. Tento jedinečný kousek je navržený ve velikosti "one size", aby vyhovoval každé postavě. Vyhotovený z nejkvalitnějšího italského softshellu, slibuje dokonalý komfort a odolnost.

Jeho variabilita je neomezená - skvěle vypadá v kombinaci s páskem pro zdůraznění postavy, s legínami pro pohodlný denní outfit nebo klasickými černými kalhotami pro elegantní večerní look nebo návštěvu galerie. Ať už se rozhodnete pro tenisky pro ležérní styl, nebo lodičky pro sofistikovaný vzhled, Raven se přizpůsobí. Představte si nekonečné možnosti stylingu s tímto univerzálním kouskem ve vašem šatníku!

Jde o mimořádně odolný a praktický materiál, který je zároven prodyšný, není třeba žehlit a snadno se pere v pračce.

Dodání do 2-3 týdnů
Kód: 898
5 600 Kč
Kategorie: Šaty

Inspirace pro tenhle kus oděvu byla Kate Mulgrew a spolupráce na kolekci inspirované Star Trekem, která vzniká postupně. Kate, která hrála fantastickou kapitánku Janeway ve Star Trek Voayger, byla na podzim v Praze a odvezla si kabát Architekt Jack. Od té doby pracuji na jednotlivých kouscích a skládám kolekci, která ze Star Treku vychází. Snažím se jít dál, než za běžné znaky, které poznáme my, ale stavět příběh na věcech, které až tak známé nejsou. Inspirací pro Raven je mateřská loď Sedmé z Devíti, jedné z hlavních postav seriálu, ještě před tím, než ji uneslo Borgové. Vy, co mě znáte, víte, že jsem posedlá scince fiction, hight-tech, astrofyzikou a vším, co s tím souvisí.

 

 

The Raven už má několik majitelek a reference jsou víc, než skvělé. 

 

"Šaty vzbudily zájem přítomných kolegyň"  Lenka, produkční v divadle

"S perlami je Raven naprostý luxus - jdu hrát na ples, nejdříve v Ravenu, potom v šatech" Veronika, houslistka

"Lucie, měla jsem ty netopýří šaty v práci, všichni se ptali, ODKUD JSOU!" Zuzana, reportérka